Genuine New 45W Dell LA45NM171 0X2GC2 X2GC2 USB Type-C AC Adapter Charger
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LPAC010X2GC2
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
New Genuine 45W Dell LA45NM171 0X2GC2 X2GC2 USB C Type-C AC Charger Adapter.
  • Power: 45W.
  • Output: 5V/9V/15V/20V=3A/3A/3A/4.5A
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: USB-C Type-C.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Models:
  • LA45NM171 0X2GC2 X2GC2.
Package Includes:
  • 1 X New Genuine 45W Dell LA45NM171 0X2GC2 X2GC2 USB C Type-C AC Charger Adapter.