Genuine New HP Chromebook 14-CA045CL 14-CA043CL USB-C Type-C AC Adapter
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
RLP016934739
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
  • Power: 45W.
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Output: 5V==3A/9V==3A/12V==3A/15V==3A.