Genuine New HP Envy X360 15-DS1010WM Charger Smart AC Power Adapter
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LAC577741727
Adding to cart… The item has been added
Genuine New HP Envy X360 15-DS1010WM Charger 45W Smart AC Power Adapter.
  • Power: 45W.
  • Output Voltage: 19.5V.
  • Output Currect: 2.31A.
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: 4.5mm*3.0mm.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Laptop Models::
  • HP Envy X360 15-DS1010WM.
Package Includes:
  • 1 X Genuine New HP Envy X360 15-DS1010WM Charger 45W Smart AC Power Adapter.