New Genuine 130W Dell HA130PM130 0V363H V363H AC Power Adapter Charger
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LPAC010V363H
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
  • Power: 130W.
  • Output Voltage: 19.5V.
  • Output Currect: 6.67A.
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: 4.5mm*3.0mm.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Models:
  • HA130PM130 0V363H V363H.
Package Includes:
  • 1 X New Genuine 130W Dell HA130PM130 0V363H V363H AC Power Adapter Charger.