New Genuine 19.5V 2.31A 45W Dell LA45NM140 0KXTTW AC Charger Adapter
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LPAC01KXTTW
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
  • Power: 45W.
  • Output Voltage: 19.5V.
  • Output Currect: 2.31A.
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: 4.5mm*3.0mm.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Part Numbers:
  • LA45NM140, KXTTW, 0KXTTW.
Package Includes:
  • 1 X New Genuine 19.5V 2.31A 45W Dell LA45NM140 0KXTTW AC Charger Adapter.