New Genuine HP 17-CN0045CL 17-CN0065CL 17-CN0078CL AC Adapter Charger
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
RLPAC26741727
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
New Genuine 45W HP 17-CN0045CL 17-CN0065CL 17-CN0078CL AC Power Adapter Charger.
  • Power: 45W.
  • Output Voltage: 19.5V.
  • Output Currect: 2.31A.
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: 4.5mm*3.0mm.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Laptop Models::
  • HP 17-CN0045CL 17-CN0065CL 17-CN0078CL.
Package Includes:
  • 1 X New Genuine 45W HP 17-CN0045CL 17-CN0065CL 17-CN0078CL AC Power Adapter Charger.