Genuine New Dell BT90PM130 3N44P 19.5V 4.62A 90W AC Charger Adapter
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LPAC0590PM130
Availability:
Ususlly Ships in 24 Hours
Adding to cart… The item has been added
  • Power: 90W.
  • Output Voltage: 19.5V.
  • Output Currect: 4.62A.
  • Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(for worldwide use).
  • Connecter Size: 7.4mm*5.0mm.
  • Condition: Brand New Genuine.
Compatible Models:
  • BT90PM130 3N44P 03N44P.
Package Includes:
  • 1 X Genuine New Dell BT90PM130 3N44P 19.5V 4.62A 90W AC Charger Adapter.